O blogu

W moim zamyśle Męski Pub to zgodnie z nazwą właśnie wirtualny pub. Pisany i tworzony przez faceta ale nie tylko dla facetów. To miejsce spotkań, albo samotności. Wymiany poglądów, dyskusji czy nauki. Zabawy i relaksu. Przy piwie, winie, miodzie, wodzie, soku czy czymkolwiek innym. Byle bez pośpiechu, presji i stresu. A! I bez hejtu i chamstwa – za to barman wyprasza a ślady bytności takowych usuwa. Słowem – można krytykować, nie wolno obrażać! Męski Pub ma być miejscem pozytywnych emocji, nawet, jeśli trafi się do przegadania trudny temat!

Kim jestem poza blogiem? Prywatne życie zostawię dla siebie, aby pozostało prywatnym życiem. Dla zainteresowanych uchylę jednak nieco rąbka tajemnicy.

VIII turniej 2Pracuję na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem herpetologiem i moim głównym obiektem badań jest ewolucja morfologii węży. Mam (zwykle) szczęście trafiać na dobrych studentów – mniej więcej co trzeci z moich magistrantów rozpoczął studia doktoranckie, niektórzy odnoszą duże sukcesy w swoim życiu zawodowym, ale to głównie ich zasługa i ich pracowitości. Ja zawsze cieszę się, jeśli im się udaje i trzymam za nich kciuki.
Mam też psa. Czasami przewija się na blogu. Wakacyjna znajda (choć niektórzy nie są zgodni co do tego, kto kogo znalazł). Bardzo wierny i lojalny towarzysz o wielkim sercu i małym rozumku.

Gram również na gitarze w blues-rockowym zespole. Warzę domowe piwo. I raz w tygodniu dzielnie bronię barw amatorskiej drużyny NoMercy na pozycji bramkarza.

Zapraszam!

Bartosz Borczyk